portrét

Milana Ogórová

Milana se narodila v Karviné. Od dětství byla vedena k pohybu. Ve svých čtyřech letech vstoupila do oddílu sportovní gymnastiky, kde se poprvé setkala s tvrdým a zároveň krásným světem sportu. Odměnou za čtrnáct let dřiny se stal v roce 1995 start na MS ve sportovní gymnastice. V obrovské konkurenci, která v tomto sportovním odvětví panuje, se jedná o velký úspěch. V následujících letech (1996 – 2002) se Milana věnovala studiu na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické Univerzity Ostrava, kde úspěšně absolvovala a získala titul Ing. Současně se studiem, v letech 2000 – 2001, působila v cestovním divadle, kde vystupovala na kladině a trampolíně. Tam se také setkala se svým životním partnerem Mariuszem. Další dva roky účinkovala v animačních programech zábavního parku Phantasialand v Německu. Pomalé akrobacii se spolu s partnerem věnuje od roku 2004.

portrét

Mariusz Ogór

Mariusz se narodil v polské Zagani.
V letech 1995 – 1998 studoval na Státní artistické škole Julinek v Polsku, kde úspěšně absolvoval
a získal titul cirkusový herec s profesí ekvilibrista – akrobat. Následující tři roky vystupoval v cestovním divadle jako ekvilibrista na volně stojícím žebříku
a komediální ekvilibrista. Při účinkování v cestovním divadle poznal svou životní partnerku Milanu. Roky 2002 a 2003 zasvětil účinkování v animačních programech zábavního parku Phantasialand v Německu. Pomalé akrobacii se spolu s partnerkou věnuje od roku 2004.


Copyright © 2010 - 2018 Duo Ogor   |   Vytvořil: UOK Znojmo, spol. s r.o.